Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 20 sierpnia 2026 05:58
Ważne!
Reklama

Policjanci znaleźli ponad 2 kg narkotyków. Zatrzymali 4 mężczyzn z powiatu nyskiego i prudnickiego

Policjanci znaleźli ponad 2 kg narkotyków. Zatrzymali 4 mężczyzn z powiatu nyskiego i prudnickiego

Prudniccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 4 osoby podejrzane między innymi o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz wprowadzenie do obrotu ponad kilograma amfetaminy. 

- Na przełomie listopada i grudnia br., prudniccy kryminalni zatrzymali 4 mężczyzn, których podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu prudnickiego oraz nyskiego w wieku od 27 do 34 lat - informuje prudnicka Policja.
- Funkcjonariusze w trakcie przeszukania wytypowanego wcześniej samochodu oraz miejsc ich zamieszkania znaleźli łącznie ponad 2 kilogramy różnego rodzaju narkotyków. Zabezpieczone substancje to amfetamina, marihuana, haszysz, mefedron oraz ponad 400 tabletek ekstazy. Policjanci zabezpieczyli również 8 krzaków konopi indyjskich. Mężczyźni usłyszeli 9 zarzutów dotyczących m. in. posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz wprowadzenia do obrotu ponad kilograma amfetaminy.
- Na poczet grożących kar funkcjonariusze zabezpieczyli mienie o wartości ponad 20 tysięcy złotych.
Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Wobec najmłodszego z nich sąd zastosował poręczenie majątkowe, policyjny dozór oraz zakaz opuszczania kraju.
Za takie przestępstwa grozi im teraz nawet do 12 lat więzienia. Sprawa wciąż ma charakter rozwojowy.
Foto: prudnicka Policja 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Egon Treść komentarza: Jakie rondo Bartosza kurka kto o tym zdecydował debilizm masakra Data dodania komentarza: 13.08.2026, 05:15 Źródło komentarza: Rondo Bartosza Kurka będzie gotowe za kilka tygodni Autor komentarza: A Treść komentarza: A może zamiast narzekać że jest za dużo samochodów po prostu ograniczyć dojazdy do Centrum. Przyzwyczajamy się że wszędzie samochodem, a nie dość że miejsc parkingowych jest mało to niektórzy kierowcy na siłę chcą jak najbliżej sklepu, czy innej działalności. Wystarczy spacer przez Centrum aby zobaczyć że większość miejsc zajmują sprzedawcy z okolicznych sklepów i dojeżdżający do pracy (1 osoba - 1 samochód). Dlatego nie ma miejsca na parkingach dla tych co muszą dowieźć np osobę starszą czy chorą do lekarza. Data dodania komentarza: 6.08.2026, 07:39 Źródło komentarza: Zapłaciłeś za parking, a i tak dostałeś karę? Wyrok NSA daje kierowcom nową broń Autor komentarza: ramzes Treść komentarza: wypadałoby na następne sesji rady miasta podnieśc pod dyskusję że jest coraz miejsc do parkowania a coraz więcej samochodów. Może juz czas najwyższy zastanowić się nad parkingami a może i piętrowym miejsce na pewno by się znalało a nie stanie za rogiem ciecia parkingowego i szukanie lisa jak było w moim przypadku gdzie 10 min po czasie już mi drukował bilecik karny, lekarz też się spóźnia na wizyte i kolejki się przeciągają. Dobrze mi ten mamdatowy anulowali w ich siedzibie lecz warto czasami być człowiekiem Data dodania komentarza: 30.07.2026, 18:55 Źródło komentarza: Zapłaciłeś za parking, a i tak dostałeś karę? Wyrok NSA daje kierowcom nową broń Autor komentarza: Sandacz Treść komentarza: Rudy pewnie zły, że pogoda kiepska. Mniej kasy za parkingi? Data dodania komentarza: 4.07.2026, 09:30 Źródło komentarza: Rusza największa impreza florystyczna w południowej Polsce! Lato Kwiatów już od piątku w Otmuchowie! Autor komentarza: JD Treść komentarza: Niestety czar prysł! C-Bool od jakiegoś czasu gra tego samego seta i jak dla mnie przynudza już. Z całym szacunkiem ale powinien stworzyć w końcu cos zupełnie nowego, pozdrawiam Data dodania komentarza: 23.06.2026, 16:04 Źródło komentarza: Znamy muzyczne gwiazdy Festiwalu Ognia i Wody. W sprzedaży są już bilety Autor komentarza: Witek Treść komentarza: Pływający na skuterach najwyraźniej mylą jezioro z torem wyścigowym, a przepisy z sugestiami. Czekamy na moment, w którym policja wodna w końcu przypomni im, że nie są bezkarni. Nadto to, co wyprawiają skuterzyści na terenie Natura 2000, to czyste barbarzyństwo. Prawo jasno chroni ten obszar, a tymczasem mamy do czynienia z totalną samowolką i niszczeniem przyrody na oczach wszystkich. Gdzie są służby odpowiedzialne za ochronę środowiska?! Data dodania komentarza: 10.05.2026, 19:33 Źródło komentarza: Groźny wypadek na Jeziorze Nyskim. Skuter wodny uderzył w rower wodny
Reklama
Reklama
Reklama