Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 31 marca 2026 03:15
Ważne!
Reklama

Co najbardziej szwankuje w naszych autach? Diagnosta podpowiada

Co najbardziej szwankuje w naszych autach? Diagnosta podpowiada
O czym trzeba pamiętać wybierając się na obowiązkowy przegląd rejestracyjny pojazdu? Rozmawiamy z diagnostą z GP Nysa. Wybierając usługi GP jeszcze przez tydzień można wygrać pełny bak paliwa!


Przed wizytą u diagnosty



- Wiele osób zapomina, że trzeba zabrać dowód rejestracyjny - mówi Miłosz Murzyniak ze stacji GP Nysa . - Jeden na dziesięciu klientów myśli, że jak działa system Cepik i E-obywatel  to nie musi mieć dowodu na badaniu technicznym. Nic bardziej mylnego. Oczywiście przypominamy o tym obowiązku, jak ktoś umawia się do nas telefonicznie. 


Przed przyjazdem do diagnosty warto sprawdzić przede wszystkim stan świateł, opon, sygnał dźwiękowy, czy też zabrać ze sobą komplet dokumentacji jeśli jest to wymagane np. w przypadku pojazdu na gaz. - Wtedy potrzebna jest dokumentacja do instalacji gazowej, dozór na butlę i wyciąg ze świadectwa homologacji na instalację gazową - wylicza Miłosz Murzyniak. - Jeśli chodzi o krążące mity, podpowiem, że na pewno zużyta żarówka w kierunkowskazie nie dyskwalifikuje auta podczas badania technicznego.


Jeśli diagnosta wykryje jakąś istotną usterkę, kierowca musi ją usunąć, a ponowne podejście do przeglądu będzie nas kosztować dodatkowo 21 zł. - Najwięcej przypadków dotyczy wycieku płynów eksploatacyjnych, czy też nadmiernego luzu w zawieszeniu - wylicza specjalista z GP. - W tym przypadku nie ma żartów i musimy dokonać naprawy dla nas samych i dla bezpieczeństwa innych osób. Wielu kierowców jest zdziwionych, że to właśnie ich auto stwarza potencjalne zagrożenie na drodze, bo nawet nie byli świadomi wycieku.



Do wygrania 50 litrów paliwa!


Wybierając GP Nysa większość usterek można naprawić w jeden dzień, a przy bardziej skomplikowanych usterkach sprawa się wydłuża. Stacja przy ul. Zwycięstwa w Nysie jako jedyna posiada 2 linie diagnostyczne i 5 diagnostów, co pozwala na bez kolejkową obsługę. Dodatkowo można wygrać darmowe paliwo lub olej napędowy.

Zasady konkursu (zobacz regulamin):

1. Wykonaj przegląd rejestracyjny swojego pojazdu w styczniu 2022 na stacji kontroli pojazdów GP Nysa przy ul. Zwycięstwa 2 w Nysie.



2. Zachowaj dowód wykonania przeglądu w danym terminie.



3. Weź udział w konkursie organizowanym wspólnie z RADIO NYSA FM. W każdy wtorek oraz czwartek o godzinie 18 odpowiedz na jedno proste pytanie na antenie Radia NYSA i wygraj!



4. Do wygrania 16 pełnych baków paliwa.








Stacja Kontroli czynna od poniedziałku do piątku od 7 do 20 oraz w soboty od 8 do 14.




Pełny regulamin konkursu dostępny jest w biurze Okręgowej Stacji Kontroli przy ul. Zwycięstwa 2 lub na stronie internetowej RADIO NYSA FM.



Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: meskalinaTreść komentarza: Przez jakiś czas to się uspokoiło, ale jak widać nie na długo 🤦‍♀️Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:05Źródło komentarza: 11 pożarów w jeden dzień. Pilny apel nyskich strażaków do mieszkańcówAutor komentarza: erniTreść komentarza: A co z tym ulizanym lamusem z hali nysa?Data dodania komentarza: 3.03.2026, 14:24Źródło komentarza: Artur Kamiński będzie doradzał Prezydentowi RPAutor komentarza: kierowczyniTreść komentarza: Nareszcie...serce sie kraje jak widzi sie malolatow jak zasuwaja na swoich hulajnogach,rowerach po glownych drogach bez kaskow na glowie. Gdzie rodzice?Data dodania komentarza: 28.02.2026, 07:52Źródło komentarza: Już niebawem nowe zasady dla hulajnóg i rowerówAutor komentarza: jjTreść komentarza: Znam tego nauczyciela osobiście i do moich ulubionych nie należy. Niemniej jednak, zanim si e opublikuje taki artykuł tak małym mieście jak Nysa, trzeba się zastanowić, czy warto komuś niszczyć życie. Plus należy sobie zadać pytanie, czy ja sam jestem bez grzechu. W obliczu skandali towarzyskich wstrząsających miastem, na razie w kuluarach, ten artykuł to szafowanie czyimś imieniem i tyle.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 20:01Źródło komentarza: Nauczyciel z Nysy z zarzutem przestępstwa na tle seksualnym wobec 17-letniej uczennicyAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Znowu straszenie poborem...Data dodania komentarza: 19.01.2026, 17:53Źródło komentarza: Obowiązkowy pobór do wojska. Wiemy kiedy i kogo wezwie armiaAutor komentarza: ToooomekTreść komentarza: W końcu będzie rondo. Tam na STOP to się mało który zatrzymywał.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:32Źródło komentarza: Rondo na skrzyżowaniu Orzeszkowej i Długosza jednym z elementów większej inwestycji Powiatu Nyskiego
Reklama
Reklama
Reklama