Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 13 maja 2026 08:16
Ważne!
Reklama

Tragiczne odkrycie w parku w Nysie: policja bada okoliczności śmierci mężczyzny

Tragiczne odkrycie w parku w Nysie: policja bada okoliczności śmierci mężczyzny
W czwartek rano (23 stycznia) w parku przy ulicy Powstańców Śląskich w Nysie doszło do tragicznego odkrycia. Około godziny 7:30 przypadkowy przechodzień natknął się na ciało mężczyzny. O znalezisku natychmiast poinformowano policję, która rozpoczęła działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Na miejsce zdarzenia skierowano patrol, który zabezpieczył teren. Pracę podjęła również ekipa kryminalistyczna, która zajęła się zbieraniem śladów oraz dokumentowaniem miejsca, gdzie znaleziono zwłoki. Ciało mężczyzny zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok mająca na celu ustalenie przyczyny śmierci.

Jak powiedziała w wywiadzie dla TVP 3 Opole mł. asp. Janina Kędzierska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Nysie, zmarły to mężczyzna urodzony w 1937 roku. Na ten moment nie ujawniono jego tożsamości ani szczegółowych informacji dotyczących stanu ciała. Policja oraz prokuratura prowadzą intensywne śledztwo, analizując zebrane dowody.

Nieoficjalnie wiadomo, że jedną z możliwych przyczyn śmierci mogło być wychłodzenie organizmu, co jest szczególnie prawdopodobne w kontekście zimowych warunków pogodowych. Jednak na ostateczne ustalenia trzeba poczekać do zakończenia badań sekcyjnych.

Śledztwo w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem prokuratury rejonowej w Nysie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WitekTreść komentarza: Pływający na skuterach najwyraźniej mylą jezioro z torem wyścigowym, a przepisy z sugestiami. Czekamy na moment, w którym policja wodna w końcu przypomni im, że nie są bezkarni. Nadto to, co wyprawiają skuterzyści na terenie Natura 2000, to czyste barbarzyństwo. Prawo jasno chroni ten obszar, a tymczasem mamy do czynienia z totalną samowolką i niszczeniem przyrody na oczach wszystkich. Gdzie są służby odpowiedzialne za ochronę środowiska?!Data dodania komentarza: 10.05.2026, 19:33Źródło komentarza: Groźny wypadek na Jeziorze Nyskim. Skuter wodny uderzył w rower wodnyAutor komentarza: SiwyONYTreść komentarza: Tak, stabilna praca szczególnie jak Cię będą sądzić za postrzelenie lub zabójstwo nielegalnie przekraczającego granicę imigranta. Przywołując słowa przysięgi "przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego" To stabilność będzie w pierdlu, bo będzie witk i opierunek, a HONORU to za grosz Politycy nie mają do munduru.Data dodania komentarza: 19.04.2026, 13:44Źródło komentarza: Wojskowe targi pracy w Nysie. Tysiące odwiedzających i nowoczesny sprzętAutor komentarza: IlonaTreść komentarza: U mnie to się sprawdziło głównie przy takich codziennych zakupach, kiedy nie chce mi się za bardzo analizować wszystkiego. Wpisuję hasło, dostaję kilka propozycji i po prostu wybieram. Może przy bardzo konkretnych, specjalistycznych rzeczach nadal będę szukać po swojemu, ale do większości rzeczy to rozwiązanie jest naprawdę wygodne.Data dodania komentarza: 30.03.2026, 14:49Źródło komentarza: Von Halsky. AI od InPost zmieni zakupy onlineAutor komentarza: meskalinaTreść komentarza: Przez jakiś czas to się uspokoiło, ale jak widać nie na długo 🤦‍♀️Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:05Źródło komentarza: 11 pożarów w jeden dzień. Pilny apel nyskich strażaków do mieszkańcówAutor komentarza: erniTreść komentarza: A co z tym ulizanym lamusem z hali nysa?Data dodania komentarza: 3.03.2026, 14:24Źródło komentarza: Artur Kamiński będzie doradzał Prezydentowi RPAutor komentarza: kierowczyniTreść komentarza: Nareszcie...serce sie kraje jak widzi sie malolatow jak zasuwaja na swoich hulajnogach,rowerach po glownych drogach bez kaskow na glowie. Gdzie rodzice?Data dodania komentarza: 28.02.2026, 07:52Źródło komentarza: Już niebawem nowe zasady dla hulajnóg i rowerów
Reklama
Reklama
Reklama