Szpital konsekwentnie inwestuje w rozwój swojej infrastruktury, a zakończona właśnie modernizacja gabinetu zabiegowego Oddziału Okulistyki to kolejny krok w stronę jeszcze lepszej opieki nad pacjentami.
Prace obejmowały wymianę instalacji sanitarnej i elektrycznej oraz montaż nowoczesnych urządzeń, takich jak energooszczędne oświetlenie LED, klimatyzacja oraz lampy bakteriobójcze, które zwiększają higienę i bezpieczeństwo zabiegów.
Nie zapomniano także o estetyce – sufity podwieszane, licowanie ścian oraz nowe parapety sprawiają, że gabinet stał się bardziej komfortowy zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu.
mat. informacyjny powstał na zlecenie Szpitala Powiatowego w Nysie
Fot. Szpital Powiatowy w Nysie


Napisz komentarz
Komentarze