Tegoroczna edycja rozpocznie się o godzinie 15:00 uroczystą mszą świętą w plenerze, a już chwilę później uczestnicy zostaną zaproszeni na poczęstunek. Od 16:30 rozpoczną się występy artystyczne – najpierw zagra Orkiestra Dęta z Otmuchowa, a następnie scenę przejmie Grupa Taneczna Vida de Salsa, która dostarczy solidnej dawki latynoskich rytmów i energii.
O godzinie 17:30 nastąpi rozstrzygnięcie konkursów słonecznikowych, które każdego roku budzą wiele emocji i twórczej rywalizacji. Od 18:00 aż do trzeciej nad ranem, scena należeć będzie do muzyków.
Wieczór rozpocznie się zabawą z Zespołem Muzycznym „Maxxx”, następnie o 19:00 wystąpi DawidoLATINO, a kulminacyjnym punktem wieczoru będzie koncert zespołu BACIARY, który rozpocznie się o godzinie 21:00. Tradycyjnie już, nie zabraknie widowiskowego pokazu ognia – o 23:00 scenę przejmie Formacja Sowilo, dostarczając niezapomnianych wrażeń wizualnych.
Dni Słonecznika to jednak nie tylko muzyka. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji towarzyszących – od strefy zabaw dla dzieci, przez stoiska gastronomiczne i rodzinne konkurencje, aż po pokazy strażackie, strzelnicę Paintball, Bubble, przejażdżki kucykiem i zawody MDP w piłce nożnej. W ramach wydarzenia odbędą się także konkursy plastyczne, kulinarne i regionalne, w tym m.in. konkurs na produkt słonecznikowy oraz „Słonecznik – Symbol mojej miejscowości”.
To będzie dzień pełen radości, integracji i pozytywnej energii. Dni Słonecznika to wydarzenie, które łączy pokolenia, promuje lokalną kulturę i daje przestrzeń do wspólnego świętowania. Organizatorzy zapraszają wszystkich – dużych i małych – do wspólnej zabawy. Bo Kępnica, choć niewielka, potrafi rozbłysnąć jak prawdziwe słońce.

Napisz komentarz
Komentarze