Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 grudnia 2025 01:49
Ważne!
Reklama

Ponad 93% zadowolonych mam. Szpital Powiatowy w Nysie z bardzo wysoką oceną opieki okołoporodowej

Ponad 93 procent kobiet, które rodziły w Szpitalu Powiatowym w Nysie, pozytywnie ocenia opiekę okołoporodową. Takie wyniki przyniosły ankiety przeprowadzone wśród pacjentek oddziału położniczego. To rezultat, który potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz duże zaufanie do personelu medycznego.
Ponad 93% zadowolonych mam. Szpital Powiatowy w Nysie z bardzo wysoką oceną opieki okołoporodowej

Kobiety biorące udział w badaniu oceniały ogólną opiekę w skali od 1 do 5, gdzie 1 oznaczała ocenę niedostateczną, a 5 – bardzo dobrą. Zdecydowana większość ankietowanych wskazała najwyższe noty. Co istotne, pacjentki odpowiadały również na pytanie, czy w przypadku kolejnego porodu ponownie wybrałyby nyski szpital. Przeważająca liczba odpowiedzi twierdzących pokazuje, że placówka cieszy się dużym zaufaniem przyszłych mam.

Jak podkreślają kobiety, ogromne znaczenie ma atmosfera panująca na oddziale. Przyszłe mamy mogą liczyć na życzliwą, empatyczną opiekę oraz wsparcie na każdym etapie porodu – od pierwszych skurczów, przez sam poród, aż po pierwsze chwile spędzone z nowo narodzonym dzieckiem. Personel medyczny zwraca uwagę nie tylko na bezpieczeństwo, ale również na komfort psychiczny rodzących.

Na wysokie oceny wpływa także poprawa warunków pobytu. W ostatnim czasie oddział przeszedł remont, który znacząco zwiększył komfort pacjentek. Nowoczesne wnętrza, lepsze wyposażenie i bardziej przyjazna przestrzeń sprawiają, że poród w Nysie odbywa się w warunkach odpowiadających oczekiwaniom współczesnych rodzin.

Dyrektor Szpitala Powiatowego Artur Kamiński podkreśla, że tak dobre wyniki są efektem zaangażowania całego zespołu – lekarzy, położnych, pielęgniarek i personelu pomocniczego. Ich codzienna praca sprawia, że narodziny dziecka w Szpitalu Powiatowym w Nysie dla wielu rodzin stają się wyjątkowym i pięknym doświadczeniem.

Więcej o autorze / autorach:
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Tak tak. Zawsze mają rezerwy.Data dodania komentarza: 7.07.2025, 19:01Źródło komentarza: Groźny niż genueński nadciąga nad Polskę. Szykuje się gwałtowne załamanie pogodyAutor komentarza: Stefek K.Treść komentarza: To dlatego koło basenu nie są respektowane znaki drogowe, kierowcy parkują sobie jak im się podoba a przejechać nie można (policja chyba się boi basenowiczów jak Księży) i wieczorami wyścigi po mieście szczególnie ul. Ujejskiego oraz Rynek i drift na rondach, parkingach. Ale Oni wolą złapać kogoś na hulajnodze bądź za kradzież bułki. Niestety taka jest postawa Policji czyli dzisiejszej instytucji do zarabiania pieniędzy, a potem zdziwieni że chętnych do Nich do pracy nie ma.Data dodania komentarza: 5.07.2025, 11:15Źródło komentarza: Święto Policji w Nysie – zmiany w organizacji ruchu i planowane atrakcjeAutor komentarza: MacTreść komentarza: Pan Palimąka to niech drogi po naprawia bo za IŁawą w stronę Łączek to dziura na dziurze.Data dodania komentarza: 17.06.2025, 20:54Źródło komentarza: Nowy skwer i pomnik jedności powstanie przy ul. RodziewiczównyAutor komentarza: Mieszkanie powiatuTreść komentarza: A kiedy nowa karetka dla Głuchołaz?Data dodania komentarza: 13.06.2025, 18:43Źródło komentarza: Nowa karetka dla Zespołów Ratownictwa Medycznego w KorfantowieAutor komentarza: ZłaTreść komentarza: Ta 8 lat 😂 Polskie sądy 🤦 1,5roku w zawieszeniu na trzy lata .Data dodania komentarza: 11.06.2025, 16:37Źródło komentarza: Tragiczny wypadek na Alei Wojska Polskiego. Nie żyje mężczyznaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: xD ten to się nadaje do agitek pro-trzaskowskich jedynieData dodania komentarza: 3.06.2025, 17:20Źródło komentarza: Daniel Palimąka odznaczony za zasługi dla samorządu terytorialnego
Reklama
Reklama