Start zaplanowano na godzinę 19:30. Uczestnicy wyruszą na trasę po zmroku, co pozwoli im podziwiać uroki letniego wieczoru z zupełnie innej perspektywy. Organizatorzy podkreślają, że nocny spływ to nie tylko sportowa aktywność, ale również okazja do spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze.
Po zakończeniu wodnej wyprawy na uczestników będzie czekało ognisko, podczas którego nie zabraknie kiełbasek oraz tradycyjnej pajdy chleba. Całość ma stworzyć klimat nawiązujący do świętojańskich tradycji i letnich spotkań na świeżym powietrzu.
Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 140 zł od osoby. Organizatorzy przypominają o zabraniu lampki czołowej, która będzie niezbędna podczas nocnej części spływu. Sam spływ będzie zabezpieczony przez ratowników.
Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 736 338 574.

Spływ odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia się minimum 25 uczestników.


Napisz komentarz
Komentarze