Zobacz, co się zmieni w Twoich codziennych zakupach
Od 1 października w Polsce będzie obowiązywał system kaucyjny
Od 1 października 2025 roku w Polsce zacznie obowiązywać system kaucyjny, który ma zrewolucjonizować sposób zbierania i recyklingu opakowań po napojach. To rozwiązanie, od lat stosowane z sukcesem w wielu krajach Europy, ma pomóc Polsce w realizacji celów środowiskowych i ograniczeniu zaśmiecania przestrzeni publicznej.
18.09.2025 10:23