Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 4 maja 2025 14:10
Ważne!
Reklama

Bezpłatna pomoc prawna w regionie

Bezpłatna pomoc prawna w regionie
Otmuchowski magistrat przypomina, że w związku z utrzymującym się stanem pandemii na terenie Powiatu Nyskiego niezmiennie dostępna jest zdalna pomoc prawna.Co ważne, pomoc jest bezpłatna.
- Zachęcamy do korzystania ze wsparcia prawników praktyków, adwokatów, radców prawnych oraz mediatorów, którzy oddzwonią do każdej zapisanej osoby i udzielą porady w nurtujących Państwa sprawach.- informuje Miasto i Gmina Otmuchów.

✅Pomoc udzielana jest ZDALNIE, bez wychodzenia z domu.
Obowiązuje wygodna REJESTRACJA:
➢ Telefonicznie pod numerem tel. 77 408 50 94 (od poniedziałku do środy w godz. 9.00-11.00)
➢ internetowo poprzez Kalendarz Wizyt: https://np.ms.gov.pl/opolskie/nyski
✅ KTO POMAGA?
Prawnicy, adwokaci, radcowie prawni, mediatorzy współpracujący ze Stowarzyszeniem OPPEN. Wieloletni praktycy posiadający wiedzę i doświadczenie pozwalające na zagwarantowanie najwyższego standardu usług.
✅ DLA KOGO?
- dla każdej osoby fizycznej, której nie stać na pokrycie kosztów prywatnej pomocy prawnej,
- a od niedawna także dla jednoosobowych przedsiębiorców, którzy nie zatrudniali personelu w ostatnich 12 miesiącach i znaleźli się w trudnej sytuacji (jest to pomoc de minimis).
✅ ZAKRES POMOCY?
- porada prawna, z wyjaśnieniem praw i obowiązków oraz możliwych sposobów rozwiązania problemu,
- pomoc przy sporządzaniu pism i dokumentów,
- mediacja,
- pomoc prawna w szerokim zakresie tematycznym.

 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MaciekTreść komentarza: To jest jakiś dramat. W porywach pięć szynobusów na dzień. W tym miejscu widoczność w obie strony na kilkaset metrów, szynobus "trąbi" jak oszalały, aż w całym mieście słychać a co chwila jakieś zdarzenia. Tak ciężko na stopie stanąć?!Data dodania komentarza: 5.04.2025, 07:18Źródło komentarza: Osobówka wjechała w pociąg!Autor komentarza: ZnajomyTreść komentarza: To Tadzik ???Data dodania komentarza: 1.04.2025, 16:13Źródło komentarza: Brutalny atak nożem podczas imprezy D Autor komentarza: Dominika BTreść komentarza: Hej chętnie wybrałabym się wraz z moim bratem na kabaret. Nigdy nie mieliśmy okazji być na jakimkolwiek Kabarecie, tylko przed telewizorem. Fajna okazja na oderwanie się od rzeczywistości i spędzenia tego czasu wspólnie przy tak zabawnej atmosferze. Przy okazji zobaczylibyśmy co panowie z " Paranienormalni" przygotowali dla takiej publiczności. Na żywo to zupełnie inne wrażenie! 😂😃Data dodania komentarza: 27.03.2025, 17:05Źródło komentarza: Do wygrania zaproszenie na kabaret!Autor komentarza: NowyTreść komentarza: Pierwszy NOWY wóz w gminie Otmuchow od równo 100 lat.Data dodania komentarza: 26.03.2025, 15:44Źródło komentarza: Nowy wóz strażacki dla Gminy Otmuchów – ważna inwestycja w bezpieczeństwo mieszkańcówAutor komentarza: MalwTreść komentarza: Ostatnio nie mam czasu na siłownię, więc takie wyjście zapewniłoby odpowiednie ćwiczenia mięśnia brzucha i przy okazji wyrzut dopaminy.Data dodania komentarza: 26.03.2025, 13:26Źródło komentarza: Do wygrania zaproszenie na kabaret!Autor komentarza: NysaninTreść komentarza: A kto będzie te mandaty za parkowanie wystawiał??? W Nysie, szczególnie w centrum, pojazdy zaparkowane gdzie się da i jak się da, nawet na samym łuku skrzyżowania. Policji to nie interesuje, wpisywanie takich miejsc w mapę zagrożeń też nic nie przynosi. Policja ma to w d... Lepiej pojechać na obwodnicę i trzepać mandaty za prędkość albo łapać rowerzystów na rauszu po wioskach.Data dodania komentarza: 25.03.2025, 16:06Źródło komentarza: Mandaty w górę. Mają być jeszcze droższe
Reklama
Reklama