Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 września 2025 21:17
Ważne!
Reklama

Karaibskie krewetki hitem weekendu

Karaibskie krewetki hitem weekendu
Choć Gorilla Events przestrzega właścicieli food trucków - jadąc do Nysy zabierzcie dodatkowe lodówki - i tak wielu z nich ostatniego dnia zlotu musiało wywieszać karteczki "zjedliście nas". Czas na podsumowanie tegorocznego zlotu.

Gorilla Events znów w Nysie


Food Trucki pod Halą Nysa to trzy dni kulinarnej uczty. Smakosze mogli zjeść m.in. mix. pierożków azjatyckich, meksykańską quesadillę, węgierskie kołacze, czy też burgery Pasibusa na turbodoładowanie. Każdy wóz oferował coś specjalnego, według własnych sprawdzonych przepisów.
- Nysa zjadła nam wegetariańskie curry, ale to krewetki z sosem limonkowo-miętowym były prawdziwym hitem - mówi Kamil Malicki z Coco Loco Boyyzzz.

Kuchnia karaibska dzięki mieszance kolorów i smaków, z domieszką mleczka kokosowego, chili, salsy i ryżu jaśminowego cieszyła się w Nysie największym zainteresowaniem. Nysianie znów pokazali, że są otwarcie na nowe smaki.

Jak mówi Piotr Koppel z Gorilla Evetns - pomimo upału, frekwencja znów dopisała, zwłaszcza w godzinach wieczornych, kiedy mieszkańcy wracali z wypoczynku.
- Nikt nie może narzekać, każdy truck serwował każdego dnia kilkaset porcji i wszyscy wyjadą zadowoleni.

Sądząc po reakcjach pytanych przez nas osób, Nysa również zapamięta ten zlot jako bardzo udany. Zapamięta do jesieni, bo wtedy prawdopodobnie znów powrócą restauracje na kółkach.

Na ochłodę serwowano zimne napoje, mrożone owocowe przysmaki, czy też yerba mate mojito od Yerba Mamy.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Tak tak. Zawsze mają rezerwy.Data dodania komentarza: 7.07.2025, 19:01Źródło komentarza: Groźny niż genueński nadciąga nad Polskę. Szykuje się gwałtowne załamanie pogodyAutor komentarza: Stefek K.Treść komentarza: To dlatego koło basenu nie są respektowane znaki drogowe, kierowcy parkują sobie jak im się podoba a przejechać nie można (policja chyba się boi basenowiczów jak Księży) i wieczorami wyścigi po mieście szczególnie ul. Ujejskiego oraz Rynek i drift na rondach, parkingach. Ale Oni wolą złapać kogoś na hulajnodze bądź za kradzież bułki. Niestety taka jest postawa Policji czyli dzisiejszej instytucji do zarabiania pieniędzy, a potem zdziwieni że chętnych do Nich do pracy nie ma.Data dodania komentarza: 5.07.2025, 11:15Źródło komentarza: Święto Policji w Nysie – zmiany w organizacji ruchu i planowane atrakcjeAutor komentarza: MacTreść komentarza: Pan Palimąka to niech drogi po naprawia bo za IŁawą w stronę Łączek to dziura na dziurze.Data dodania komentarza: 17.06.2025, 20:54Źródło komentarza: Nowy skwer i pomnik jedności powstanie przy ul. RodziewiczównyAutor komentarza: Mieszkanie powiatuTreść komentarza: A kiedy nowa karetka dla Głuchołaz?Data dodania komentarza: 13.06.2025, 18:43Źródło komentarza: Nowa karetka dla Zespołów Ratownictwa Medycznego w KorfantowieAutor komentarza: ZłaTreść komentarza: Ta 8 lat 😂 Polskie sądy 🤦 1,5roku w zawieszeniu na trzy lata .Data dodania komentarza: 11.06.2025, 16:37Źródło komentarza: Tragiczny wypadek na Alei Wojska Polskiego. Nie żyje mężczyznaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: xD ten to się nadaje do agitek pro-trzaskowskich jedynieData dodania komentarza: 3.06.2025, 17:20Źródło komentarza: Daniel Palimąka odznaczony za zasługi dla samorządu terytorialnego
Reklama
Reklama