Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 1 maja 2025 09:47
Ważne!
Reklama

Pijany 20-latek wjechał w dwa samochody

Pijany 20-latek wjechał w dwa samochody

Młodemu mężczyźnie grozi wysoka kara grzywny, wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów oraz do 3 lat więzienia.

- Wczoraj, 11 października po godzinie 2:30 policjanci  z Nysy otrzymali zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego miało dojść na ul. Daszyńskiego w Paczkowie. Po przybyciu na miejsce interwencji policjanci ruchu drogowego ustalili, że 20-letni mężczyzna kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego najechał na zaparkowany pojazd marki opel, a następnie siłą odrzutu wjechał w kolejny zaparkowany samochód marki volkswagen - mówi st. sierż. Janina Rudkowska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.
Okazało się również, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie pokazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.
- Podczas wykonywania dalszych czynności, funkcjonariusze ustalili, że młody mężczyzna nie posiada również prawa jazdy. Pojazd, którym się poruszał został odholowany - mówi st. sierż. Janina Rudkowska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.
Mężczyźnie grozi teraz wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka kara grzywny oraz do 3 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MaciekTreść komentarza: To jest jakiś dramat. W porywach pięć szynobusów na dzień. W tym miejscu widoczność w obie strony na kilkaset metrów, szynobus "trąbi" jak oszalały, aż w całym mieście słychać a co chwila jakieś zdarzenia. Tak ciężko na stopie stanąć?!Data dodania komentarza: 5.04.2025, 07:18Źródło komentarza: Osobówka wjechała w pociąg!Autor komentarza: ZnajomyTreść komentarza: To Tadzik ???Data dodania komentarza: 1.04.2025, 16:13Źródło komentarza: Brutalny atak nożem podczas imprezy D Autor komentarza: Dominika BTreść komentarza: Hej chętnie wybrałabym się wraz z moim bratem na kabaret. Nigdy nie mieliśmy okazji być na jakimkolwiek Kabarecie, tylko przed telewizorem. Fajna okazja na oderwanie się od rzeczywistości i spędzenia tego czasu wspólnie przy tak zabawnej atmosferze. Przy okazji zobaczylibyśmy co panowie z " Paranienormalni" przygotowali dla takiej publiczności. Na żywo to zupełnie inne wrażenie! 😂😃Data dodania komentarza: 27.03.2025, 17:05Źródło komentarza: Do wygrania zaproszenie na kabaret!Autor komentarza: NowyTreść komentarza: Pierwszy NOWY wóz w gminie Otmuchow od równo 100 lat.Data dodania komentarza: 26.03.2025, 15:44Źródło komentarza: Nowy wóz strażacki dla Gminy Otmuchów – ważna inwestycja w bezpieczeństwo mieszkańcówAutor komentarza: MalwTreść komentarza: Ostatnio nie mam czasu na siłownię, więc takie wyjście zapewniłoby odpowiednie ćwiczenia mięśnia brzucha i przy okazji wyrzut dopaminy.Data dodania komentarza: 26.03.2025, 13:26Źródło komentarza: Do wygrania zaproszenie na kabaret!Autor komentarza: NysaninTreść komentarza: A kto będzie te mandaty za parkowanie wystawiał??? W Nysie, szczególnie w centrum, pojazdy zaparkowane gdzie się da i jak się da, nawet na samym łuku skrzyżowania. Policji to nie interesuje, wpisywanie takich miejsc w mapę zagrożeń też nic nie przynosi. Policja ma to w d... Lepiej pojechać na obwodnicę i trzepać mandaty za prędkość albo łapać rowerzystów na rauszu po wioskach.Data dodania komentarza: 25.03.2025, 16:06Źródło komentarza: Mandaty w górę. Mają być jeszcze droższe
Reklama
Reklama