Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 13 maja 2026 17:21
Ważne!
Reklama

Uczeń SP 3 w Nysie powołany do reprezentacji Polish Soccer Skills!

Uczeń SP 3 w Nysie powołany do reprezentacji Polish Soccer Skills!
Uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie Filip Czechowski został powołany do reprezentacji Polish Soccer Skills.

Filip pasjonuje się piłką nożną. Już jako 1,5-roczny chłopczyk, biegał i kopał piłką (wtedy gumową). W wieku 4 lat dołączył do lokalnej drużyny piłkarskiej Akademii Młodych Orłów, następnie został piłkarzem Akademii KS Polonia Nysa, a od grudnia 2023 r. gra również w barwach Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. W każdej z drużyn piłkarskich Filip miał szczęście, ponieważ trafiał na doświadczonych trenerów.

Dzięki ciężkiej pracy i determinacji, Filipek osiąga mniejsze i większe sukcesy. Regularnie bierze udział w turniejach, a jego drużyna niejednokrotnie wychodzi z meczów zwycięsko. Piłka nożna nie jest dla niego tylko sportem – to sposób na wyrażenie siebie i spełnianie marzeń.

Filip wie, że przed nim jeszcze długa droga, ale jego pasja i oddanie temu, co kocha, sprawiają, że z każdym dniem jest bliżej swoich piłkarskich celów.

Dla Filipa najważniejsze jest to, co czuje na boisku: wolność i radość. To właśnie te emocje sprawiają, że kocha ten sport, niezależnie od tego, dokąd zaprowadzi go przyszłość. Cieszy się każdą chwilą, którą może spędzić na murawie, wiedząc, że piłka nożna to nie tylko pasja, ale i źródło szczęścia na co dzień.

Kolejne marzenie Filipa to wizyta na stadionie Camp Nou w Barcelonie.

Foto: archiwum rodzinne 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WitekTreść komentarza: Pływający na skuterach najwyraźniej mylą jezioro z torem wyścigowym, a przepisy z sugestiami. Czekamy na moment, w którym policja wodna w końcu przypomni im, że nie są bezkarni. Nadto to, co wyprawiają skuterzyści na terenie Natura 2000, to czyste barbarzyństwo. Prawo jasno chroni ten obszar, a tymczasem mamy do czynienia z totalną samowolką i niszczeniem przyrody na oczach wszystkich. Gdzie są służby odpowiedzialne za ochronę środowiska?!Data dodania komentarza: 10.05.2026, 19:33Źródło komentarza: Groźny wypadek na Jeziorze Nyskim. Skuter wodny uderzył w rower wodnyAutor komentarza: SiwyONYTreść komentarza: Tak, stabilna praca szczególnie jak Cię będą sądzić za postrzelenie lub zabójstwo nielegalnie przekraczającego granicę imigranta. Przywołując słowa przysięgi "przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego" To stabilność będzie w pierdlu, bo będzie witk i opierunek, a HONORU to za grosz Politycy nie mają do munduru.Data dodania komentarza: 19.04.2026, 13:44Źródło komentarza: Wojskowe targi pracy w Nysie. Tysiące odwiedzających i nowoczesny sprzętAutor komentarza: IlonaTreść komentarza: U mnie to się sprawdziło głównie przy takich codziennych zakupach, kiedy nie chce mi się za bardzo analizować wszystkiego. Wpisuję hasło, dostaję kilka propozycji i po prostu wybieram. Może przy bardzo konkretnych, specjalistycznych rzeczach nadal będę szukać po swojemu, ale do większości rzeczy to rozwiązanie jest naprawdę wygodne.Data dodania komentarza: 30.03.2026, 14:49Źródło komentarza: Von Halsky. AI od InPost zmieni zakupy onlineAutor komentarza: meskalinaTreść komentarza: Przez jakiś czas to się uspokoiło, ale jak widać nie na długo 🤦‍♀️Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:05Źródło komentarza: 11 pożarów w jeden dzień. Pilny apel nyskich strażaków do mieszkańcówAutor komentarza: erniTreść komentarza: A co z tym ulizanym lamusem z hali nysa?Data dodania komentarza: 3.03.2026, 14:24Źródło komentarza: Artur Kamiński będzie doradzał Prezydentowi RPAutor komentarza: kierowczyniTreść komentarza: Nareszcie...serce sie kraje jak widzi sie malolatow jak zasuwaja na swoich hulajnogach,rowerach po glownych drogach bez kaskow na glowie. Gdzie rodzice?Data dodania komentarza: 28.02.2026, 07:52Źródło komentarza: Już niebawem nowe zasady dla hulajnóg i rowerów
Reklama
Reklama
Reklama