Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 31 marca 2026 12:01
Ważne!
Reklama

Weronika jedzie po nowe płuca

Weronika jedzie po nowe płuca

Za tę odważną dziewczynkę trzyma kciuki cała Nysa. Już niebawem spełni się marzenie Weroniki. Nastolatka czeka na przeszczep płuc.

Wielki dzień dla Weroniki z naszego miasta, która choruje na mukowiscydozę. Dziewczynka od lat marzyła o przeszczepie płuc, który jest jedynym rozwiązaniem w walce z tą chorobą. Pojawiła się szansa. Weronika będzie miała nowe płuca.

Jadę po nowe życie..są płuca dla mnie .. - napisała na swojej stronie facebookowej Weronika

Przypomnijmy, że w walkę o zdrowie Weroniki zaangażowani byli mieszkańcy z naszej gminy. Nie brakowało akcji charytatywnych, podczas których zbierane były pieniądze. Nakrętki, które po brzegi wypełniały serca przy Urzędzie Miejskim i Hali Nysa także wsparły Weronikę w osiągnięciu celu. Weronika! Trzymamy kciuki!

Foto: Facebook/Weronika Muko-Waleczna

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: IlonaTreść komentarza: U mnie to się sprawdziło głównie przy takich codziennych zakupach, kiedy nie chce mi się za bardzo analizować wszystkiego. Wpisuję hasło, dostaję kilka propozycji i po prostu wybieram. Może przy bardzo konkretnych, specjalistycznych rzeczach nadal będę szukać po swojemu, ale do większości rzeczy to rozwiązanie jest naprawdę wygodne.Data dodania komentarza: 30.03.2026, 14:49Źródło komentarza: Von Halsky. AI od InPost zmieni zakupy onlineAutor komentarza: meskalinaTreść komentarza: Przez jakiś czas to się uspokoiło, ale jak widać nie na długo 🤦‍♀️Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:05Źródło komentarza: 11 pożarów w jeden dzień. Pilny apel nyskich strażaków do mieszkańcówAutor komentarza: erniTreść komentarza: A co z tym ulizanym lamusem z hali nysa?Data dodania komentarza: 3.03.2026, 14:24Źródło komentarza: Artur Kamiński będzie doradzał Prezydentowi RPAutor komentarza: kierowczyniTreść komentarza: Nareszcie...serce sie kraje jak widzi sie malolatow jak zasuwaja na swoich hulajnogach,rowerach po glownych drogach bez kaskow na glowie. Gdzie rodzice?Data dodania komentarza: 28.02.2026, 07:52Źródło komentarza: Już niebawem nowe zasady dla hulajnóg i rowerówAutor komentarza: jjTreść komentarza: Znam tego nauczyciela osobiście i do moich ulubionych nie należy. Niemniej jednak, zanim si e opublikuje taki artykuł tak małym mieście jak Nysa, trzeba się zastanowić, czy warto komuś niszczyć życie. Plus należy sobie zadać pytanie, czy ja sam jestem bez grzechu. W obliczu skandali towarzyskich wstrząsających miastem, na razie w kuluarach, ten artykuł to szafowanie czyimś imieniem i tyle.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 20:01Źródło komentarza: Nauczyciel z Nysy z zarzutem przestępstwa na tle seksualnym wobec 17-letniej uczennicyAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Znowu straszenie poborem...Data dodania komentarza: 19.01.2026, 17:53Źródło komentarza: Obowiązkowy pobór do wojska. Wiemy kiedy i kogo wezwie armia
Reklama
Reklama
Reklama