Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 10 kwietnia 2026 10:20
Ważne!
Reklama

W tłusty czwartek oddali krew dla potrzebujących

W tłusty czwartek oddali krew dla potrzebujących
Tłustoczwartkowa Zbiórka Krwi cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów, ale także wśród mieszkańców Nysy. Nad organizacją wydarzenia czuwali studenci z Koła Naukowego Medycyny Ratunkowej COR.

Po szczegółowej rejestracji w budynku Rektoratu, w mobilnym krwiobusie ze specjalistycznym wyposażeniem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu osoby, które chciały wspomóc akcję mogły oddać 450 ml krwi. Uczestnicy akcji mogli otrzymać posiłek regeneracyjny, pączka z logiem Koła Naukowego Medycyny Ratunkowej COR oraz ciepłe napoje. Studencką akcję wsparła Piekarnia - Cukiernia Piotr Banyś. Tłustoczwartkowa Zbiórka Krwi, była świetną okazją do czynienia dobra. Była to również akcja propagująca ideę oddawania krwi dla potrzebujących ją pacjentów wśród młodych ludzi oraz znakomita promocja kierunków z zakresu nauk medycznych oraz nauk o zdrowiu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: IlonaTreść komentarza: U mnie to się sprawdziło głównie przy takich codziennych zakupach, kiedy nie chce mi się za bardzo analizować wszystkiego. Wpisuję hasło, dostaję kilka propozycji i po prostu wybieram. Może przy bardzo konkretnych, specjalistycznych rzeczach nadal będę szukać po swojemu, ale do większości rzeczy to rozwiązanie jest naprawdę wygodne.Data dodania komentarza: 30.03.2026, 14:49Źródło komentarza: Von Halsky. AI od InPost zmieni zakupy onlineAutor komentarza: meskalinaTreść komentarza: Przez jakiś czas to się uspokoiło, ale jak widać nie na długo 🤦‍♀️Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:05Źródło komentarza: 11 pożarów w jeden dzień. Pilny apel nyskich strażaków do mieszkańcówAutor komentarza: erniTreść komentarza: A co z tym ulizanym lamusem z hali nysa?Data dodania komentarza: 3.03.2026, 14:24Źródło komentarza: Artur Kamiński będzie doradzał Prezydentowi RPAutor komentarza: kierowczyniTreść komentarza: Nareszcie...serce sie kraje jak widzi sie malolatow jak zasuwaja na swoich hulajnogach,rowerach po glownych drogach bez kaskow na glowie. Gdzie rodzice?Data dodania komentarza: 28.02.2026, 07:52Źródło komentarza: Już niebawem nowe zasady dla hulajnóg i rowerówAutor komentarza: jjTreść komentarza: Znam tego nauczyciela osobiście i do moich ulubionych nie należy. Niemniej jednak, zanim si e opublikuje taki artykuł tak małym mieście jak Nysa, trzeba się zastanowić, czy warto komuś niszczyć życie. Plus należy sobie zadać pytanie, czy ja sam jestem bez grzechu. W obliczu skandali towarzyskich wstrząsających miastem, na razie w kuluarach, ten artykuł to szafowanie czyimś imieniem i tyle.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 20:01Źródło komentarza: Nauczyciel z Nysy z zarzutem przestępstwa na tle seksualnym wobec 17-letniej uczennicyAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Znowu straszenie poborem...Data dodania komentarza: 19.01.2026, 17:53Źródło komentarza: Obowiązkowy pobór do wojska. Wiemy kiedy i kogo wezwie armia
Reklama
Reklama
Reklama