Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 15 marca 2026 12:55
Ważne!
Reklama

O Nysie w telewizji ĆT24

O Nysie w telewizji ĆT24

Nyska Uczelnia współpracuje z Republiką Czeską na różnych płaszczyznach współpracy naukowej i studenckiej. Starostka Jesenika Zdeňka Blišťanová, w programie czeskiej telewizji publicznej ĆT24, mówiła m.in. na temat współpracy z PWSZ w Nysie.

Polsko-Czeska współpraca w zakresie edukacji wyższej

Zdeňka Blišťanová wskazała na naszą Uczelnię jako najbliższy ośrodek akademicki, przedstawia profil Uczelni oraz wymienia ilość wydziałów i kierunków. Ponadto wymienia inne formy współpracy pomiędzy PWSZ w Nysie a Jesenikiem, w tym współpracę z firmami, szkołami średnimi czy Uniwersytetami Trzeciego Wieku.

Informacja na temat współpracy z PWSZ w Nysie jest między zaczyna się 14,30 https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/221411058280416


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: erniTreść komentarza: A co z tym ulizanym lamusem z hali nysa?Data dodania komentarza: 3.03.2026, 14:24Źródło komentarza: Artur Kamiński będzie doradzał Prezydentowi RPAutor komentarza: kierowczyniTreść komentarza: Nareszcie...serce sie kraje jak widzi sie malolatow jak zasuwaja na swoich hulajnogach,rowerach po glownych drogach bez kaskow na glowie. Gdzie rodzice?Data dodania komentarza: 28.02.2026, 07:52Źródło komentarza: Już niebawem nowe zasady dla hulajnóg i rowerówAutor komentarza: jjTreść komentarza: Znam tego nauczyciela osobiście i do moich ulubionych nie należy. Niemniej jednak, zanim si e opublikuje taki artykuł tak małym mieście jak Nysa, trzeba się zastanowić, czy warto komuś niszczyć życie. Plus należy sobie zadać pytanie, czy ja sam jestem bez grzechu. W obliczu skandali towarzyskich wstrząsających miastem, na razie w kuluarach, ten artykuł to szafowanie czyimś imieniem i tyle.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 20:01Źródło komentarza: Nauczyciel z Nysy z zarzutem przestępstwa na tle seksualnym wobec 17-letniej uczennicyAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Znowu straszenie poborem...Data dodania komentarza: 19.01.2026, 17:53Źródło komentarza: Obowiązkowy pobór do wojska. Wiemy kiedy i kogo wezwie armiaAutor komentarza: ToooomekTreść komentarza: W końcu będzie rondo. Tam na STOP to się mało który zatrzymywał.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:32Źródło komentarza: Rondo na skrzyżowaniu Orzeszkowej i Długosza jednym z elementów większej inwestycji Powiatu NyskiegoAutor komentarza: WandaTreść komentarza: Kto jest w komisji?Data dodania komentarza: 12.01.2026, 17:03Źródło komentarza: Tryton Nyski: zgłoszenia zamknięte, gala coraz bliżej
Reklama
Reklama