Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 czerwca 2026 14:03
Ważne!
Reklama

Strażacy z Nysy bohaterami serialu dokumentalnego

Nyscy strażacy pojawią się w serialu dokumentalnym "Strażacy z sąsiedztwa", który pokaże kulisy ich codziennej służby.
Strażacy z Nysy bohaterami serialu dokumentalnego

- W tej chwili jesteśmy na etapie nagrywania. To będzie relacja z 24-godzinnej służby tak, jak to wygląda w rzeczywistości. Czyli szkolenia, akcje, wyjazdy do zdarzeń. Produkcja jest z nami do godziny 21 na danej służbie. Byli z nami już na dwóch i teraz 7 października będzie trzeci raz. Z tego jest nagrywany materiał. Od samego rana do wieczora oni z nami są, czyli jadą również do zdarzeń, nagrywają na miejscu, pokazują jak to wszystko wygląda od środka - mówi st. kpt. Dariusz Pryga, oficer prasowy KP PSP w Nysie. 

- Ta premiera, ja już ją osobiście widziałem, jest materiałem z 4 czy 5 jednostek ratowniczo-gaśniczych zmontowanym w 45-minutowy odcinek. To jest fajnie pokazany, czysty dokument z życia strażaka, czyli z takiej służby 24-godzinnej - podkreśla Pryga.

Produkcja emitowana będzie w każdy czwartek na antenie naziemnej Telewizji WP. Premiera pierwszego odcinka już 2 października o godzinie 22:00.

Więcej o autorze / autorach:
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Witek Treść komentarza: Pływający na skuterach najwyraźniej mylą jezioro z torem wyścigowym, a przepisy z sugestiami. Czekamy na moment, w którym policja wodna w końcu przypomni im, że nie są bezkarni. Nadto to, co wyprawiają skuterzyści na terenie Natura 2000, to czyste barbarzyństwo. Prawo jasno chroni ten obszar, a tymczasem mamy do czynienia z totalną samowolką i niszczeniem przyrody na oczach wszystkich. Gdzie są służby odpowiedzialne za ochronę środowiska?! Data dodania komentarza: 10.05.2026, 19:33 Źródło komentarza: Groźny wypadek na Jeziorze Nyskim. Skuter wodny uderzył w rower wodny Autor komentarza: SiwyONY Treść komentarza: Tak, stabilna praca szczególnie jak Cię będą sądzić za postrzelenie lub zabójstwo nielegalnie przekraczającego granicę imigranta. Przywołując słowa przysięgi "przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego" To stabilność będzie w pierdlu, bo będzie witk i opierunek, a HONORU to za grosz Politycy nie mają do munduru. Data dodania komentarza: 19.04.2026, 13:44 Źródło komentarza: Wojskowe targi pracy w Nysie. Tysiące odwiedzających i nowoczesny sprzęt Autor komentarza: Ilona Treść komentarza: U mnie to się sprawdziło głównie przy takich codziennych zakupach, kiedy nie chce mi się za bardzo analizować wszystkiego. Wpisuję hasło, dostaję kilka propozycji i po prostu wybieram. Może przy bardzo konkretnych, specjalistycznych rzeczach nadal będę szukać po swojemu, ale do większości rzeczy to rozwiązanie jest naprawdę wygodne. Data dodania komentarza: 30.03.2026, 14:49 Źródło komentarza: Von Halsky. AI od InPost zmieni zakupy online Autor komentarza: meskalina Treść komentarza: Przez jakiś czas to się uspokoiło, ale jak widać nie na długo 🤦‍♀️ Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:05 Źródło komentarza: 11 pożarów w jeden dzień. Pilny apel nyskich strażaków do mieszkańców Autor komentarza: erni Treść komentarza: A co z tym ulizanym lamusem z hali nysa? Data dodania komentarza: 3.03.2026, 14:24 Źródło komentarza: Artur Kamiński będzie doradzał Prezydentowi RP Autor komentarza: kierowczyni Treść komentarza: Nareszcie...serce sie kraje jak widzi sie malolatow jak zasuwaja na swoich hulajnogach,rowerach po glownych drogach bez kaskow na glowie. Gdzie rodzice? Data dodania komentarza: 28.02.2026, 07:52 Źródło komentarza: Już niebawem nowe zasady dla hulajnóg i rowerów
Reklama
Reklama
Reklama